Wynajem pojazdów luksusowych

Nie znajdziemy ich w ofercie wszystkich wypożyczalni pojazdów, jednak warto wiedzieć, że dysponując odpowiednią pulą gotówki można wypożyczyć właściwie każdy pojazd, zarówno jeżdżący, jak i pływający i latający.

Luksusowe samochody

Jeśli naszym marzeniem jest przejażdżka Ferrari California, możemy to marzenie spełnić za pośrednictwem wypożyczalni ekskluzywnych samochodów. Za przejazd o dystansie około 10 kilometrów zapłacimy 200 złotych, jeśli zapragniemy przejechać 100 kilometrów, będzie nas to kosztowało około 2,5 tysiąca złotych, na cały dzień auto wypożyczymy za 5 tysięcy. Drożej będzie kosztowała nas jazda Lamborghini Aventador LP700-4, za 100-kilometrową przejażdżkę zapłacimy około 3 tysięcy złotych, za cały dzień wynajmu podobnie jak przy ferrari koło 5 tysięcy. Taka kwota konieczna będzie również za wynajem Mercedesa SLS AMG. Taniej będzie wynająć porsche- Turbo Cabrio 911, Panamera Turbo za około 4 tysięcy dziennie.

Luksusowe jachty

Ponieważ nie mamy dostępu do Morza Śródziemnego, w związku z tym na terenie Polski raczej nie wypożyczymy również ogromnych, luksusowych jachtów, którymi to uwielbiają pływać celebryci. Możemy jednak wypożyczyć coś skromniejszego i pożeglować mazurskimi jeziorami. Za jachty sześciometrowe do pięciu osób zapłacimy około 80 złotych za dobę. Za większe- 7-metrowe, dla 6 osób zapłacimy koło 150 złotych. Jeśli na pokład zechcemy zabrać 7 lub 8 osób musimy liczyć się z kosztem 200 złotych, dla 10 osób koszt wzrasta do 300 złotych na dobę. Najdroższe będą jachty nowe, o bardzo bogatym wyposażeniu, z wydzielonymi sypialniami, łazienką z prysznicem, za takie będziemy musieli zapłacić koło tysiąca złotych za dobę. Zazwyczaj w sezonie jachty można czarterować tylko i wyłącznie w systemie tygodniowym.

Wypożyczalnie odrzutowców

Przy odpowiednim zasobie gotówki możemy wynająć nie tylko luksusowe auto, czy jacht, ale również samolot. Najbardziej znane, czarterowane modele to Bombardier Global Expres- o zasięgu globalnym, bombardier Learjet 60XR średniego zasięgu. Do obsługi tras europejskich czarteruje się samoloty typu Cesna Citation Mustang, Beechcraft KingAir 90 GTx lub Piper Seneca V. Ceny przelotów ustalane są indywidualnie.